O klubu

Naš klub „Systema RMA Prague “ byl založen v roce 2010. Zakladatelem a vedoucím instruktorem klubu je Dmitriy Teryokhin, který je žákem  Michaila Ryabka a Vladimira Vasilieva.
 
Cílem naší školy je dále rozvíjet toto bojové umění v České republice. Ukázat, že Systema je nejen bojové umění, a komplexní životní styl.
Učit lidi, jak používat svůj vnitřní tělesný i duševní potenciál, stát se zdravým, šťastným a sebevědomým člověkem.
Lidé, kteří k nám přichází, se stávají součástí našeho přátelského a silného týmu, který spojují principy Systemy.

Systema je složitý systém, který zahrnuje bojové umění a sebeobranné tréninky, tvrdy trénink, self-discipline a self-knowledge cvičení a snadne samoléčebné metody. My nabizime tvrde školení a výzvy, aby praktikující museli čelit samém sebe, pochopit sve obavy, omezení, motivaci a ego a být schopny jít dál. Tato zvláštní praxe zpočátku způsobuje obtíže pro mnohé. Trénink často klade ednotlivce do fyzických a psychických nepříjemností a situací. Během výuky se však dozvídáme zvláštní vzhled přirozeného dýchání, který pomáhá překonavat tyto momenty, učí je vydrži a ovládani. Tyto cviky lze snadno aplikovat ve stresových situacích venku. V každé osobě je obrovská síla, jen potreba vědět, jak ji získat a použít.

Vítejte v našem klubu "Systema Prague"!

%d bloggers like this: