CVIČENÍ

Boj zblízka

Boj zblízka v Systemě je efektivní cvičení pro všechny situace. V tréninku se naučíte základní principy boje zblízka bez použití zbraní. Naučíme vás bojovat v různých vzdálenostech k jednomu nebo více soupeřů a kontrolovat situaci v každém neozbrojeném útoku. Výcvik rozvíjí vaši citlivost, vytrvalost, sílu úderu a celistvost vašeho těla. Hlavním zaměřením tréninku je odstranit zbytečné pohyby v boji a po minimální dobu neutralizovat nepřítele s použitím správného dýchání. Také probíhá během tréninku práce na posílení psychiky.

Zápas na zemi

V Systemě zkoumáme strategii zápasu na zemi proti útoku rukami a nohami ze všech úhlů a pozic, obranu sedící a ležící na podlaze, speciální pohyby a odzbrojení útočníka. Dozvíte se, jak se bránit na zemi beze zbraně proti jednomu nebo více útočníkům. Naučíte se, jak se bránit a útočit při chycení rukou, dušení, úderech a kopech, stejně jako při použití zbraní. Naučíte se principy dechového cvičení pro práci na zemi. Naučte se ovládat svůj strach a napětí, aby nedošlo k poškození a naopak to posílilo vaše těla a psychiku. Práce se během tréninku vyvíjí od jednoduchých pohybů a pozic, ke složitějším svobodným a dynamickým pohybům.

Dýchání a pohýb pro zdraví

Cvičení podle Systemy rozvíjí flexibilitu a citlivost vašeho těla, jeho sílu a vytrvalost a dává smysl sebevědomí. Dechová cvičení ruské Systemy jsou zahrnuty do základu pro všechny cvičební pohyby. Během výcviku se vaše tělo zbaví zbytečného stresu, a v budoucnu se naučíte metody vlastního uvolnění těla a mysli, různá další dechová cvičení, protahování a masáže. Seznamíte se se svým tělem a budete ho lépe využívat v každodenním životě.

Práce se ‚zbraní‘

V tréninku Systemy se zbraněmi používáme nůž a hůl. Dozvíte se rozdíly a výhody různých typů zbraní a naučíte se používat další běžné předměty pro vaši sebeobranu. Během tréninku najdete správnou trajektorii pro vychýlení a odzbrojení útočníka s minimálním použitím hrubé síly. Na našich trénincích se naučíte, jak se chránit před ozbrojeným člověkem, jak beze zbraní, tak boji zbraň proti zbraním.

Trénink se zbraněmi vám pomůže nejen s uměním útoku a obrany, ale také slouží pro vaše zdraví, pomáhá odstranit ztuhlost svalů v těle, překonat strach ze zbraní a ozbrojených mužů a posílí váš duševní stav v neobvyklých situacích.

Osobní ochrana a bezpečnost

Výcvik osobní ochrany a bezpečnosti se vyučuje ve formě speciálních seminařů. Kontaktujte nás, abyste se dozvěděli více o načasování nebo podmínkách soukromého semináře s naším instruktorem. Zakladní směry provedení seminařů: ochrana třetí strany a společná práce jako tým.

Individuální lekce a kurzy pro malé skupiny

Nabízíme individuální školení pro jednotlivce a malé skupiny. Více informací na vyžádání.

%d bloggers like this: